Únor 2012

Photoshow FEB 2012

27. února 2012 v 18:57 | Pharlap |  Deníček ranche
Zdravím, pěkně čerstvá z lyžáku :) Teda popravdě, musím říct, že se mi bude hrozně moc stýskat (jak po sexy instruktořích, tak po horách a celkově po té atmosféře tam), protože jindy se takhle jako třída nechováme :D Jen tam taký andílci :D No, doufám, že nám to aspoň chvilku vydrží.

Ale teď k hlavnímu tématu - Emminka se nám krásně zabydlel, už se tu chová jako doma, a plánujeme ho vzít ven a nafotit nějaké delikátní fotky, jak pod sedlem tak ve volnosti. On je rozenej angličan, takže si ho tu budu hýčkat a rozmazlovat a já nevím co ještě :D

A teď k úplně mega tématu :D PS 2012 :D Úplně nečekaně se nám umístila Alenka, a pak ještě DeltaDawn. Všimla jsem si, že většinu prvních a druhých příček obsadil Ranch Ohájo, takže moc gratulujeme! Taky jsem si všimla v těsnémé závěsu Ranch Perla a Malá Podkova, další si nemůžu vybavit. Nicméně, musím uznat, že tahle PS byla opravdu už i konkurenční, kvalita se zvyšuje každým ... "ročníkem" "D

Youngstock: 1. SFR Alice in Wonderland
Palomino: 2. SFR Delta Dawn!!! EMA JE TADY !!!

13. února 2012 v 22:05 | Pharlap |  Deníček ranche
No chápete to??? Úžasný!! Naprosto!!! Je strašně dokonalej ... úplně k sežrání! ♥

A o kom je vlastně řeč? No ... Jméno ještě nemá definitivní :D Je to něco mezi Louis a Emmys :D Přezdívku má ale jasnou - Ema.

O úžasném hřebečkovi, kterýho jsem udělala podle živého koně (ty fleky na pleci nemá, ale jinak je úplně stejný). Na fotkách ho uvidíte přesně. Takže nevím co tady dál ztrácíme čas čtením!Merry Christmas

8. února 2012 v 13:03 | Pharlap |  Deníček ranche
Pardon! Nadpis trochu zcestně, ale dostává mě to Merry Christmas u mě, na tom dokonalým dessu od Carrie22 ;D

Celkově mě napadl článek prostě o jednom velkéém tématu - "Ranchování" na blozích (?) :)

(jo ještě jsem opomněla do plánovaných akcí CSE :D) (že jsou ty čáry hustý jak jsem je tu udělala??? :P)

No prostě. Přiznejme si, není jednoduché, najít si čas, a ten čas využít k tomu, abychom napsali článek na blog. Člověk k tomu musí prostě cítit takovou jakože "lásku", musí ho to bavit. A obdivuju lidi, kteří přidávají třeba 2 a někdy i více článků za den - doufám že teď nikoho neurazím, ale znám takhle třeba kiiki - mnoho lidí by si mohlo myslet, že už přidává články jen z návštěvnosti, jen z povinnosti a že při takovém množství už je to přehnané. Já si myslím, že je spís obdivuhodné, že i přes to, že denně vyčerpá spoustu témat, má stále nové inspirace a nápady.
Celkově chodím na Ranch Perla strašně ráda, a přiznám se - považuji ho už za spíš než český Breyer ranch za noviny ze světa Breyerků. Kdykoli se objeví něco nového, u kiiki na ranchi se to prostě hned dovím, a celkově i mám přehled, co se zrovna ve světě BH děje - což je strašně fajn. Jako největší + považuji, že kiiki vždycky moc dobře ví, o čem píše.
A abych RP shrnula - články jsou vždy svěží, a to i přes množství - je každý velmi kvalitní.

A 2. ranch, který bych strašně ráda zmínila (nejradší bych napsala o každém vašem ranchi, ale tyhle 2 mi přišly nej...pozornosti....hodnější??? existuje to slovo?? :D) - Ranch Ohájo od lišky. Přidává přiměrěně článků, myslím že každý den se snaží min. 1? Takhle přečtený RO zas nemaám :D Strašně ráda si čtu její články, když je mi smutno - jsou totiž ty nejmilejší, co znám (nechci nikoho urazit, neříkám že ty ostatní jsou jako ježek na tvář ;D). Jsou takové klidné, milé, přííjemné, a fotečky mají vlastní styl, což celý ranch má taky. A celkově je to prostě mírumilovný ranch, jak bych to nazvala! :D (P.S. - mám strašně ráda ty její překlepy, když člověk píše rychle, baví mě to číst :D)

A toť vše, co bych Vám asi chtěla sdělit/zdělit (nemůžu si vybrat mezi tim :D). Nemyslete, že vás ostatní nemám ráda, ale na tyhle ranche chodím nejvíc, a myslím, že by to byl moc dlouhý článek, kdybych se rozvášnila a eště dál psala :D I tak je dlouhý :D A za odměnu ..... Vám sem dám .... Asi Alééénku :P


Comebeeek!

6. února 2012 v 22:27 | Pharlap |  Deníček ranche
Ahoj lidi! Nevím, jestli sem ještě někdo zavítá, ale každopádně, se vracím :)

Ano, jízdárnu pro Sch + stáblíky už mám hotovou, a máme i rozjeté stránky se S/D listingem.

Z atu dobu, se konaly akce: WLS, kde jsme ukořistili krásnou stužku pro Springfielda, a NYLS - akce konaná Anitkou, Terkou a mnou - teda jako uffffff, ale vydařila se. Musím říct, že lidi, jste fakt zlatí.

Jací budou noví koníci? Muhahaha - Takže za 1. s Anit máme napůk Smoke a Mirrorse, já budu mít Mirrorka, ale bude se jmenovat myslím že Stříbrovlas, ale eště promyslím.

A pak, STOUN! Hahahaha - z DaHu, liver chestnut appa, diamond face a menší ponožtičky na nožičkách. Nad jmenkem váhám, už teď mu říkám Ema, ikdyž je to on, protože real kůň, podle kterého jsem ho dělala, se jmenuje ENCORE. Z toho jsem si odvodila jméno Ema, a tak mě napadlo, že by se mohl jmenovat Emmys (jako to ocenění). A teď (anitka ví), mi ještě připadl Louis. No řekněte, to je dilema!!!

Plánujeme akce: CLS, ELS, ... MLS se obávám, že se tam prostě nedostanu, a ID se tam prostě ... komplikovanost bych možná že překousla, ikdyž nevím nevím, ale prostě, vyšlo by mě to na 800, a to nepočítám vstupné. Takže nyní již určitě ne :/. Ale snad se holkám vydaří, budou mít účastnost a bude to fajn.

Takže, mějte se fajne, a zatím papáá! (obrazek - Delta Dawn)
© Seven-leg Filly Ranch, Pharlap 2010,
veškerý obsah majitelky tohoto blogu podléhá autorským právům, proto nedoporučujeme kopírovat.