Říjen 2011

HAPPY HALLOWEEN!

31. října 2011 v 18:33 | Pharlap |  Deníček ranche
VŠECHNO NEJLEPŠÍ .... K HALLOWEENU? Nevadí! Pořádně to voslavte u Vás na ranchi, mi jsme ho oslavili vcera, nojo, Summer s Emilly dělali Trick or Treat celý víkend, takže si dovedete představit, jak moc to u nás vypadá, když jim skoro většina odmítla dát pamlsek :D

Hele, myslím že znáte mojí Halloweenskou story, možná napíšu nějakou novou. Teď spíš s Anitt řešíme NYLS, takže na blog moc času hold nemááááám, ale to nevadí ;) Mějte se, ppapaa! Fotečky přidám v co nejbližší době.

BC + Fotky z večera

16. října 2011 v 20:19 | Pharlap |  Deníček ranche

Dnes jsem vecer popadla Chexe, Alenku a Kappiho (CM SCH koupený od Horseen na BC). Fotky jsem fotila digoušem, protože můj foťáček je v práci.

V sobotu proběhla naprosto dokonalá akce, Breyer Competition. Lepší akci jsem v životě nezažila, myslím že v mnoha směrech lepší než ALS, protože tam byla taková rodinná atmosféra, příjemně málo skvělých lidí, úžasní pořadatelé a skvělý místo. Doopravdy, holky děkujem!

K vidění bylo spousta nádherných koní, jako například (jméno vždycky zapomenu) krásný Araloosa od Jany Š., Riley od Ginny, který byl nakonec zaslouženě All Around Champion, krásný CM Armando od Anittky, Griffinka s Eurískem, Jurášek, Fererro, a Latté, mohla bych pokračovat donekonečna.

Naše umístění dopadlo takhle:
SFR Elleanor 3. místo TRADI LIGHT
SFR Spring 3. místo TRADI DRAFT
SFR Kája 3. místo SCÉNKY
Šemík 76 5. místo SCH
úžasný poník Charmie 76 3. místo SCH a vyhrál dokonce i stuhu, šikula!


Fotky budou asi zítra.

BC v Praze

15. října 2011 v 10:57 | Pharlap |  Deníček ranche
Jen kratce pred ojezdem, mejte se krasne a hlavne, drzte vsem kopytka, nejen me (ikdyz me trochu vic :D), ale vsem ostatnim. Papa, nehorazne se tesim, pozdravuju!

Hon na Isu + vyjizdka ve vybehu

10. října 2011 v 19:19 | Pharlap |  Fotogalerie
No, takze jsem se vecer hecla, jakoze takhle ne, kdyz chci fotit a slibila jsem to, tak to taky splním :D


A tady je uvodní fotečka, a kdyby někdo náááhodou věděl, jak otáčet fotky na rajceti, tak dejte vědět :)

A dobrá new! NAŠLA JSEM PAPÍRY A LÍSTEČKY A VŠECHNO OD KONÍKŮ! ÍÍÍÍÍÍ-HÁÁÁÁÁÁ! Ejchuchu :D

A STRAŠNĚ se omlouvám, že to není veknu, že to je špatná kvalita a že je tam špatný světlo. Byla to tak trochu přívečerní vyjížďka, spíše hon na Isu ve výběhu, kde si holky odrelaxovaly a měly fakt srandu. No i já, prostě z plotu se to tak vtipně sledovalo :D Takže jakože já jsem kameraman.

Ano, ale zajímavé je, že to HARMÍK naháněl, a nééé Bet. :D Prakticky, tentokrát jsem půjčila Bet Ashley a Vice jsem nechala Harmíka, aby zkusil něco nového, mno, je to vážně "borec" na nahánění, hotovej king ... Pochopíte, je to tak trochu fotopříběh :D

Ale notak

9. října 2011 v 17:34 | Pharlap |  Deníček ranche
Šíííleně se omlouvám, ale prostě .... Dneska jsme prováděli po Praze naše kanadský příbuzný, a teď jsme se vrátili a venku je děsná zima, zítra ale Bet s ... Harrym nadekuju, aby to vážně ustáli, fakt se o ně bojím a potřebuju je mít fit na zimu a případné výstavy.

Mno. Nepokročila jsem se scénkou, což je totálně v pr*eli, no dopr*ele :D Pardon :D

A jinak, jak se máte Vy? Jak se připravujete pokud jedete na BC? Plánujete nějakého koníka v blízké době?

Jo to byly časy, s Bebetkou na Petříně někdy krátce po zimě, a tohle je prostě žíbě do podzimu a raného jara :D

Im soo sorry

4. října 2011 v 19:31 | Pharlap |  Deníček ranche
Lidi, strašně, strašně se Vám omlouvám, že jsem tu nebyla, ale snažila jsem se navyknout na školu + sporty + volny cas, a ted uy to mam jakž takž zmáklý, takže tu budu o hodně častěji, s koníkama jsem PEVNĚ rozhodnutá jít fotit buď ještě v pátek, pak v sobotu večír a pak v neděli. Jo to fakt jsem :D

No. U nás se to má ... Pořád stejně. Ale snažím se připravit na BC, kdo by to byl sakra řek, že už je skoro tady! Klasicky, papíry jsem někde "schovala", takže asi budu muset dělat nový, a scénka nevypadá tak, jak původně vypadat měla, ale to se zmákne. Holky mají teď docela fofr, nemůžu totiž moc pomáhat, a celkově jízdárnu budeme mít až někdy v únoru. Do tý doby budeme stále jezdit na naší loučičce :)

Mno. JO! Založila jsem si rajče, safire.rajce.idnes.cz, ještě tam ale nic nemám, a to bude tedy fotogalerie, kompletní našich koníků a stájí. A prostě tak

Jo a, asi si budu šetřit na Apple Jacka, Ravela určitě, a pak mám odloženou 1000,- vedle, na Delta Dawn. SUPER!

Jsem nadšená z ALS, fotky vypadají úžasně, takže si to všichni asi úžasně užili!

Lidi, fakt se ještě jednou omlouvám, a teď jdu zpátky do toho mýho koňskýho tempa!

Alenka, těsně po příjezdu. No vidíte, a doteď se nezměnila :P Už od začátku je úžasně kočičkoidní, vážně, taková ... Opravdu jak číča :)
© Seven-leg Filly Ranch, Pharlap 2010,
veškerý obsah majitelky tohoto blogu podléhá autorským právům, proto nedoporučujeme kopírovat.